10 maja nasza szkoła została nominowana przez Szkołę Podstawową w Jedliczu do wzięcia udziału w wyzwaniu zainicjowanym przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu, którego celem było poszerzenie wiedzy i świadomości na temat autyzmu oraz przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom. Uczniowie z klas I - III wraz z wychowawczyniami chętnie przyłączyli się do Ogólnopolskiej Akcji „Jesteśmy z Wami niebieskimi motylami”.

Wszystkie dzieci wraz z paniami były ubrane na niebiesko. Uczniowie samodzielnie wykonywali prace plastyczne m.in. wycinali papierowe motyle, pomagały wychowawczyniom w przygotowaniu dekoracji.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z challenge uczniów naszej szkoły.

Dziękujemy za nominację Szkole Podstawowej w Jedliczu.

Do dalszej akcji nominujemy:

- Szkołę Podstawową w Szebniach

- Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu

Zapraszamy wyżej wymienione placówki do uczestnictwa w wyzwaniu #challengeniebieskiemotyle2021

Agata Kazalska

Akcja „JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI”

11 maja 2021