Dzień 8 marca 2021 r. upłynął ww naszej szkole pod hasłem Świadomego Korzystania z Internetu. Impreza ta zakończyła realizację projektu "Przystań w sieci", realizowanego na lekcja informatyki w klasach starszych. Uczniowie VII i VIII klasy przygotowali dla swoich młodszych kolegów i koleżanek dwa padlety z najważniejszymi informacjami o bezpiecznym Internecie. Padlet dla klas I-III  i  Padlet dla klas IV -VI.

W czasie imprez klasowych można było także oglądać filmy profilktyczne, bajki, rymowanki i kolorowanki, a w klasach starszych rozwiązać "Bezpieczną krzyżówkę".

Bezpieczne korzystanie z Internetu jest rzeczą bardzo ważną, zwłaszcza w okresie nauki on-line. Mamy nadzieję, ze nasze działania  wychowawczo-profilaktycznych ukształtowały wśród naszych uczniów  kompetencje krytycznego myślenia i świadomego, bezpiecznego korzystania z Internetu.

Autor: Michalina Józefowicz

Dzień Świadomego Korzystania  z Internetu