W czasie ferii zimowych dnia 21 stycznia 2020 roku dzieci ze świetlicy opiekuńczo- wychowawczej z Potoka uczestniczyły w wyjeździe do Kina Helios w Krośnie.

Wychowankowie obejrzeli komedię animowaną „Tajni i Fajni”, której akcja toczy się w świecie międzynarodowych szpiegów. Pod powierzchnią szpiegowskiej intrygi kryje się historia budowania przyjaźni i zaufania. Uwięziony w ciele gołębia bohater, do tej pory samowystarczalny, musiał nauczyć się prosić o pomoc chłopca, a także ekipę miejskich ptaków. Przekonał się też, że do tej pory pogardzane przez niego zwierzęta mają wiele zalet czyniących z nich idealnych szpiegów.

Po zakończonym seansie wszyscy pełni wrażeń wrócili do domów.

Opiekę na uczniami sprawowały panie: Agata Kazalska, Beata Orzechowska i Wioletta Zygmunt.

Serdecznie dziękujemy rodzicom naszych uczniów - p. Marzenie Trybiec, p. Patrycji Styś oraz p. Marlenie Urban - za zapewnienie transportu.

Autor: Agata Kazalska

Feryjny wyjazd do kina