Uczennica klasy VIII – Małgorzata Targ – wzięła udział w VII Krośnieńskim Turnieju Jednego Wiersza organizowanym pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Krosna. Na konkurs wpłynęły 62 utwory młodych poetów. W kategorii uczniów klas VII –VIII, wśród 12 finalistów, znalazła się uczennica naszej szkoły. Jej wiersz pt. „Orbita” zyskał uznanie w oczach jury i zakwalifikował się do etapu prezentacji tekstów na żywo. Niestety, w związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną w kraju, pominięto tę część konkursową.

Ósmoklasistka otrzymała pamiątkowy dyplom finalisty VII edycji Krośnieńskiego Turnieju Jednego Wiersza.

Opiekunem uczennicy była pani Agata Misygar-Grzesik.

Małgorzacie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów poetyckich.

Autor: Agata-Misygar-Grzesik

Małgorzata Targ, uczennica klasy VIII, finalistką VII Krośnieńskiego Turnieju Jednego Wiersza

25 czerwca 2020