Szkoła Podstawowa im. Edmunda Łozińskiego w Potoku

Potok 73

38 - 404 Krosno

tel./fax: 13 43 656 95

e - mail: zspotok@jedlicze.pl

Dnia 12.02.2020 r. w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu, odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. W kategorii damskiej najlepsze okazały się uczennice ze Szkoły Podstawowej w Potoku, pokonując drużynę z Jedlicza i Jaszczwi. Nasze siatkarki wykazały się niezwykłym uporem w dążeniu do celu oraz odpornością nerwową, odniosły cenny triumf i będą mogły reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych. Sukces ten jest tym większy, iż dziewczyny okazały się najlepsze w rozgrywkach gminnych czwarty rok z rzędu, jednocześnie broniąc tytułów z poprzednich trzech lat.

W zawodach wzięła również udział drużyna męska, która wywalczyła II miejsce w gminie, zostawiając w pokonanym polu zespół z Jaszczwi, plasując się tym samym tuż za ekipą z Jedlicza.

Naszą szkołę godnie reprezentowały: Róża Ekert, Nikola Półchłopek, Patrycja Lawera, Magdalena Skórka, Sabina Lula i Małgorzata Targ.

Chłopcy wystąpili w następującym składzie: Patryk Siekaniec, Kacper Komisarz, Wiktor Gierula, Mateusz Adamczuk, Jakub Lisowski, Maciej Danek i Oliwier Gębarowski.

Opiekunką drużyn była pani Agata Kazalska.

Gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych !

 

Autor: Agata Kazalska

 

 

Wpisany przez: Administrator

 

Mistrzostwo Gminy w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt
 - obrona tytułów z poprzednich lat

13 lutego 2020