Miło nam poinformować, że Nadia Targ uczennica klasy IV Szkoły Podstawowej w Potoku zakwalifikowała się do VIII Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych w Krakowie.

Zapraszamy do wysłuchania klipu z nagraniem kolędy „Złota Jerozolima i biedne Betlejem” w wykonaniu Nadii Targ.

Nadia jako finalistka Krakowskiego Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych została zaproszona do profesjonalnego studia w Krakowie, gdzie nagrała swoją interpretację kolędy „Złota Jerozolima i biedne Betlejem”. Jest to wyróżnienie, które zasługuje na duże brawa, ponieważ konkurencja była ogromna. Poziom prezentacji w tym festiwalu był wysoki , a uczestnicy to wokaliści utytułowani na wielu festiwalach i konkursach wokalnych. Tym bardziej cieszy fakt, że nasza wokalistka otrzymała w konkursie takie wyróżnienie. W kategorii wiekowej do 12 lat, wpłynęły aż 443 zgłoszenia, a do kolejnego etapu awansowało zaledwie 19 uczestników.

Klipy które powstały w studiu nagrań, zostały opublikowane na kanale Youtube i w takiej formie trafią do oceny wymagających Jurorów. W skład komisji wchodzą: Czesław Mozil, Elżbieta Zapendowska, Marika oraz Patrick the Pan.

Bardzo serdecznie gratulujemy Nadii, życzymy powodzenia w finale i czekamy na kolejne sukcesy.

Nadia swoją prezentację przygotowała pod kierunkiem Pani Wioletty Zygmunt.

Zapraszamy do wysłuchania kolędy:

DYPLOM NADII !

Autor: Wioletta Zygmunt