Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zdobyli nagrody w świątecznych gminnych konkursach plastycznych, zorganizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu.

W konkursie "Świąteczne anioły" w kategorii klas I - III, III miejsce zdobył Filip Zawisza, wyróżnienia otrzymali: Krystian Trybiec, Aleksander Urban i Emilia Michalska. W kategorii klas IV - VI, I miejsce zdobyła Elena Rak.

W konkursie "Najpiękniejsza ozdoba choinkowa" III miejsce zdobyła Emilia Michalska,  a wyróżnienia: Karolina Komisarz, Krystian Trybiec, Filip Zawisza, Patryk Sitek, Aleksander Urban.

Laureatom serdecznie gratulujemy, a rodzicom składamy gorące podziękowania za pomoc udzieloną dzieciom w dostarczeniu prac na konkursy.

Nagrody w świątecznych gminnych konkursach plastycznych

16 grudnia 2020