Uczniowie powrócili do nauki stacjonarnej w wyremontowanej szkole.

Podczas nieobecności dzieci w czasie nauki zdalnej, w budynku szkoły trwały intensywne prace remontowe i porządkowe, wykonywane przez firmy zewnętrzne, a także przez konserwatora pana Piotra Kośka oraz panie z obsługi Wiolettę Kosiek i Sylwię Gazdę. Nad całością zakupów, remontów i porządków czuwała pani dyrektor Agata Kazalska.

Wszystkie dzieci, przywitały odremontowane szkolne korytarze, a na uczniów klasy VI, VII i VIII czekały także odremontowane sale lekcyjne. Korytarze szkolne zostały odmalowane, a drewniane boazerie zastąpiono bezpiecznym tynkiem mozaikowym. W salach lekcyjnych wymieniono podłogę ze zniszczonych płytek PCV na antypoślizgową, trudnozapalną i łatwą do utrzymania w czystości wykładzinę podłogową PCV. Uczniowie zasiedli  w nowych, pojedynczych, regulowanych ławkach. Do każdej ławki komplet stanowi także regulowane krzesło. Każda klasa została odmalowana i wyposażona w nowe meble.

Bezpieczne, higieniczne i estetyczne pomieszczenia szkolne z pewnością sprawią, że nauka stacjonarna w Naszej Szkole będzie dla uczniów miłym obowiązkiem.

Remont szkoły został sfinansowany z budżetu organu prowadzącego - Gminy Jedlicze.

Nauka stacjonarna w wyremontowanej szkole

22 maja 2021