1 czerwca 2020r. uczniowie klasy trzeciej wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym organizowanym przez OKP EDI. Celem konkursu było propagowanie wśród dzieci zagadnień związanych z ekologią oraz zwiększenie świadomości ekologicznej. Uczniowie udzielili odpowiedzi na 26 pytań przy pomocy platformy on-line. Do każdego pytania podane były cztery warianty odpowiedzi, z których przynajmniej jeden był prawidłowy. W kategorii Ekologia w zmaganiach konkursowych wzięło udział 80 uczestników z całej Polski. Uczennica Aleksandra Rodzinka zdobyła 180 punktów i otrzymała wyróżnienie. Uczeń Maciej Bargieł zajął XI miejsce, Milena Mordarska XIV, a Magdalena Chrobak XIX i otrzymali dyplomy uznania. Serdecznie gratulujemy uczestnikom. Koordynatorem konkursu w szkole była pani Teresa Korona-Garbacik.

Autor: Teresa Korona-Garbacik

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy - Ekologia