W piątek dn. 9 października 2020 roku przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu, odbyły się Gminne i Powiatowe Igrzyska Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii dziewcząt i chłopców. Z naszej szkoły na etapie gminnym zarówno sztafeta dziewcząt jak i chłopców zajęła II miejsce. Natomiast na szczeblu powiatowym drużyna dziewcząt zajęła V miejsce pokonując w imponującym stylu sztafetę ze szkoły podstawowej z Odrzykonia i Zręcina, uznając wyższość drużyn z Jedlicza, Lubatowej, Korczyny i Świerzowej. Natomiast chłopcy zajęli VII miejsce rywalizując z innymi szkołami z terenu powiatu krośnieńskiego.

Dziewczęta godnie reprezentowały szkołę w składzie: Elena Rak, Oliwia Baran, Maja Brańska, Julia Furtek, Nadia Sitar, Milena Mordarska, Wiktoria Biskup, Zofia Gierula, Daria Nowak i Joanna Stareńczak. Opiekunką drużyny była pani Agata Kazalska.

Sztafeta chłopców wystąpiła w następującym składzie: Filip Piotrowski, Bartosz Lisowski, Tomasz Ostalecki, Szymon Mordarski, Nikodem Półchłopek, Jakub Czelny, Gabriel Półchłopek, Bartłomiej Barsznica, Marcel Majewski, Igor Waluś i Michał Winiarski. Opiekunem drużyny był pan Bartosz Kazalski.

Serdecznie gratulujemy!

Autor: Agata Kazalska