Szkoła Podstawowa im. Edmunda Łozińskiego w Potoku

Potok 73

38 - 404 Krosno

tel./fax: 13 43 656 95

e - mail: zspotok@jedlicze.pl

W piątek dn. 9 października 2020 roku przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu, odbyły się Gminne i Powiatowe Igrzyska Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii dziewcząt i chłopców. Z naszej szkoły na etapie gminnym zarówno sztafeta dziewcząt jak i chłopców zajęła II miejsce. Natomiast na szczeblu powiatowym drużyna dziewcząt zajęła V miejsce pokonując w imponującym stylu sztafetę ze szkoły podstawowej z Odrzykonia i Zręcina, uznając wyższość drużyn z Jedlicza, Lubatowej, Korczyny i Świerzowej. Natomiast chłopcy zajęli VII miejsce rywalizując z innymi szkołami z terenu powiatu krośnieńskiego.

 

Dziewczęta godnie reprezentowały szkołę w składzie: Elena Rak, Oliwia Baran, Maja Brańska, Julia Furtek, Nadia Sitar, Milena Mordarska, Wiktoria Biskup, Zofia Gierula, Daria Nowak i Joanna Stareńczak. Opiekunką drużyny była pani Agata Kazalska.

 

Sztafeta chłopców wystąpiła w następującym składzie: Filip Piotrowski, Bartosz Lisowski, Tomasz Ostalecki, Szymon Mordarski, Nikodem Półchłopek, Jakub Czelny, Gabriel Półchłopek, Bartłomiej Barsznica, Marcel Majewski, Igor Waluś i Michał Winiarski. Opiekunem drużyny był pan Bartosz Kazalski.

 

Serdecznie gratulujemy!

 

 

Autor: Agata Kazalska

Wpisany przez: Administrator

 

Powiatowe i Gminne Igrzyska Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych

11 października 2020