W dniu 31 stycznia br. w Szkole Podstawowej w Szebniach odbyły się przesłuchania konkursowe XVIII Powiatowego Konkursu Kolęd i Pastorałek. Do udziału w zmaganiach konkursowych stanęło 53 młodych wokalistów z powiatu jasielskiego i uczennice Szkoły Podstawowej w Potoku. Jurorzy, jak i zgromadzona publiczność miała okazję wysłuchać występów młodych wokalistów, którzy wykonywali znane i mniej znane kolędy i pastorałki. Naszą szkołę reprezentowały: Oliwia Mikosz, Nadia Targ, Aleksandra Szlachta, Zofia Gierula i Julia Furtek. Interpretacja kolędy „Przybyli z nieba” w wykonaniu Aleksandry Szlachty zyskała uznanie jurorów i uczennica zdobyła II miejsce. Z kolei wyróżnienie wyśpiewała Nadia Targ za wykonanie kolędy tradycyjnej „Gdy śliczna Panna”.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów wokalnych. .

Autor: Wioletta Zygmunt

Sukces w XVIII Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Szebniach