Miło nam poinformować, że wśród laureatów konkursu czytelniczego pt. "W baśniowym świecie braci Grimm" organizowanego przez Gminą Bibliotekę Publiczną w Jedliczu, znaleźli się uczniowie z naszej szkoły.

I miejsce otrzymaliSzymon Grzesik i Natalia Nowak z klasy III oraz Maciej Bargieł z klasy IV.

Należy podkreślić, że wszystkie prace były na bardzo wysokim poziomie, w związku z czym przyznano nagrody za miejsca i wyróżnienia oraz nagrody za udział w konkursie.

Z naszej placówki uczniowie, którzy otrzymali nagrody za udział w konkursie to: Emilia Michalska, Karolina Komisarz, Jakub Czelny i Kacper Król z kl. III oraz Aleksandra Rodzinka i Anna Kisza z kl. IV.

Serdecznie gratulujemy laureatom i pozostałym uczniom i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach czytelniczych

Autor:  Agata Kazalska

Sukcesy uczniów w konkursie "W baśniowym świecie braci Grimm"

08 kwietnia 2021