Uczniowie z klasy pierwszej i drugiej wzięli udział w dniu 11 marca 2021 r. w ogólnopolskim konkursie wiedzy SYNAPSIK. Dzieci zmagały się z zadaniami z edukacji polonistycznej, edukacji matematycznej, edukacji przyrodniczej, społecznej i językiem angielskim.

Miło nam poinformować, że Wiktoria Trojanowicz uczennica klasy pierwszej zdobyła drugie miejsce w Polsce. Do zdobycia pierwszego miejsca zabrakło jej tylko jednego punktu.

Hanna Gębarowska również uczennica klasy pierwszej zajęła trzecie miejsce zdobywając 53 punkty na 55 możliwych do zdobycia.

Filip Zawisza także uczeń klasy pierwszej zdobył czwarte miejsce.

Bardzo wysokie miejsca zajęli również Alan Baran – piąte i Nataniel Ziobro – siódme.

Wysokie miejsca zdobyli również uczniowie klasy drugiej : Patryk Sitek 9 miejsce w Polsce, a Franciszek Styś i Krystian Trybiec 14 miejsce.

Serdecznie gratulujemy!

Autor: Teresa Korona-Garbacik