Walentynki w naszej szkole obfitowały w liczne wydarzenia: apel szkolny i rozstrzygnięcie szkolnego konkursu na kartkę walentynkową, organizację poczty  walentynowej  oraz wyjazd klas młodszych na lodowisko.

Rada Rodziców była pomysłodawcą konkursu plastycznego na projekt karki walentynkowej. Napłynęło 19 prac, spośród których wyłoniono zwycięzców:

I miejsce Julia Zych

II miejsce Elena Rak

III miejsce Oliwka Mikosz

IV miejsce  Aleksandra Rodzinka i Maciej Bargieł

Wyróżnienia:  Franciszek Styś, Emilka Michalska, Kacper Król

Wręczenie dyplomów i nagród rzeczowych nastąpiło podczas apelu szkolnego. Gratulacje i dyplomy wręczała pani dyrektor Agata Kazalska, a piękne nagrody przewodnicząca Rady Rodziców pani Marzena Gielara-Trybiec.

Bezpośrednio po apelu przedstawiciele SU dostarczali w klasach pocztę walentynkową – karteczki z wyrazami sympatii, życzliwości, przyjaźni.

Miłym akcentem tego dnia był dla dzieci młodszych wyjazd na lodowisko do Jedlicza. Wielu uczniów po raz pierwszy miało możliwość samodzielnie jeździć na lodzie. Miło było popatrzeć jak uczniowie, którzy nieporadnie stawili pierwsze kroki na lodowisku, schodzili  z niego jak prawdziwi łyżwiarze. Dzieci z uśmiechami na twarzach i bardzo zadowolone wróciły do szkoły, już planując następny wyjazd. Transport dzieciom zapewnili rodzice - bardzo dziękujemy, a opiekę sprawowały panie wychowawczynie: Elżbieta Bajger, Aleksandra Kużniarowicz i Teresa Korona-Garbacik.

Walentynki w szkole i na lodowisku

14 lutego 2020