21.04.2020

Prosimy uczniów o logowanie się do Office 365 i uczestniczenie w zdalnych lekcjach w godzinach podanych w Kalendarzu.

Prosimy rodziców o dopilnowanie, aby dzieci w miarę możliwości, uczestniczyły w zdalnych lekcjach.

W dalszym ciągu nauczyciele w dzienniku - w zadaniach domowych - podają treści i zakres materiału do danej lekcji. Należy nadal codziennie sprawdzać zadania domowe i uczyć się zgodnie z zaleceniami nauczycieli - dotyczy to zwłaszcza tych uczniów, którzy nie uczestniczą w lekcjach zdalnych.

20.04.2020

Od wtorku 21 kwietnia uruchamiamy zdalne lekcje w Office 365. Uczeń po zalogowaniu powinien odszukać i kliknąć w ikonę z napisem Calendar (Kalendarz), odszukać i kliknąć godzinę i swoją klasę, kliknąć na "Dołącz do spotkania aplikacji Teams", potem kliknąć "Dołącz w przeglądarce Microsoft Edge" i gotowe. Na ekranie (jeżeli ma kamerkę) zobaczy nauczyciela. Do zobaczenia.

UWAGA

Załączniki w zadaniach domowych z OneDrive Office 365 są dostępne po zalogowaniu.

19.04.2020

UWAGA

Adresy mailowe oraz hasła pierwszego logowania do Office 365 są prezentowane w systemie UONET+ . Nauczyciele zobaczą je w module Dziennik / Nauczyciel / Office 365, a uczniowie w module Uczeń NOWOŚĆ! – Dostęp do Office 365.

Wirtualne lekcje z Office 365

21 kwietnia 2020