Po raz kolejny uczestniczyliśmy w akcji charytatywnej księży misjonarzy kapucynów z Krakowa. Tegoroczne hasło akcji brzmi: "Podaruj dzieciom zdrowie". Rodzice i nauczyciele dostarczyli nieodpłatnie na kiermasz pączkowy masę pysznych pączków, które były rozprowadzane wśród uczniów. Dystrybucją słodkości zajęły się mamy z Rady Rodziców: pani Anna Lisowska i pani Marzena Gielara-Trybiec. Kwota zebrana w czasie szkolnego pączkowania zostanie przekazana do Fundacji Kapucyni i Misjonarze z przeznaczeniem na dożywianie głodnych dzieci, ich edukację oraz wsparcie wspólnot w Republice Śodkowoafrykanskiej i Czadzie.

Dyrektor szkoły składa gorące podziękowania wszystkim osobom, dzięki którym nasza akcja mogła się odbyć. Dzięki wielkiemu sercu i wrażliwości na drugiego człowieka, wszyscy uczestnicy dzisiejszjej akcji stali cię darczyńcami dobra dla dzieci z Afryki.

Wyślij pączka do Afryki 2020

20 lutego 2020