X Międzynarodowy Dzień Tabliczki Mnożenia odbywał się w tym roku szkolnym na lekcjach matematyki w pracowni komputerowej. Uczniowie uzupełniali na czas interaktywną tabelę z tabliczką mnożenia na stronie https://phet.colorado.edu

Ogółem w akcji wzięło udział 46 uczniów z klas IV - VIII. Liderami tabliczki mnożenia zostali: Maciej Bargieł w klasie IV, Daria Nowak i Szymon Mordarski w klasie VI, Mikołaj Strugała w klasie VII i Jakub Lisowski w klasie VIII. Uczniowie ci w najkrótszym czasie wykonali bezbłędnie największą liczbę działań z tabliczki mnożenia.

Na zwycięzców klasowych czekały piątki do dziennika i nagrody rzeczowe, a na tych wszystkich którzy ukończyli do końca wypełnianie tabeli - plusy  do dziennika. Gratuluję serdecznie wygranym i dziękuję wszystkim uczniom za udział i wspólną zabawę.

Michalina Józefowicz

X Międzynarodowy Dzień Tabliczki Mnozenia