10 marca 2020 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Jedliczu odbyły się gminne eliminacje do XIV Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Polskiej Poezji Patriotycznej, na które zgłosili się uczniowie ze Szkół Podstawowych z Jedlicza, Długiego, Potoka i Piotrówki.W kategorii klas IV-VI Szkół Podstawowych jury w składzie: Przewodnicząca- Anna Krawczyk - emerytowana polonistka, Anna Jaworska – Filip - Dyrektor GBP w Jedliczu i Katarzyna Kubal- pracownik GOK Jedlicze wyróżniło: Julię Furtek z naszej szkoły, uczennicę klasy V. W konkursie również brali udział: Nadia Sitar, Aleksandra Chrobak oraz Marcel Stasiuk.

Laureatce serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom życzymy sukcesów w następnych konkursach!

Autor: Elżbieta Bajger

Wpisany przez: Administrtator